INFINITY OPS

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,2 MB
  • Version 1.1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Azur Interactive
Bilim kurgu mantığında geliştirilen Infinity Ops mobil oyununu Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Infinity Ops, FPS oyun türünde geliştirilmiş heyecan verici bir macera oyunudur. Oyunda yer almak için Android  cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyundaki olaylar uzak bir gelecekte geçiyor, insanlığın teknolojik gelişmenin sınırlarının ötesine geçtiği ve gezegenler arası bir savaşın yarattığı kaosun dünyamızı da içine çektiği bir gelecekte yer alacaksınız.

Oyuncular, her birinin kendine özgü beceri ve özellikleri bulunan Acemi, Sabotajcı, Tankçı ve Muharip gibi sınıflarda takım PvP savaşlarına giriyor. Yer almak istediğiniz bir takım seçin ve oyunda başarılı bir hamle sergilemeye çalışın. Oyunda başarılı olmak için kendi klanınızı kurun, oyuna arkadaşlarınızı davet edin. Oyun, muharebe ve plazma tüfeklerinden lazer makineli tüfeklere ve bomba atarlara kadar çok çeşitli silah seçenekleri sunuyor. Silahların her birinin kendine has nitelik ve özellikleri var.

Düşük yer çekimi ortamında oyuncular çok yükseğe ve uzağa sıçrayabiliyorlar fakat genel çekim koşma hızını etkileyebiliyor. Oyun, teknik özellikleri zayıf cihazlar için optimize edildi. Farklı cihazlar için grafik seçenekleri bulunuyor. Sezgisel kontroller ve kullanımı kolay arayüz sayesinde oyunu öğrenmek ve ustalaşmak aşırı bir çaba gerektirmiyor.

INFINITY OPS indir